Tłumaczenia dokumentów i specyfikacji

Drobiazgowe instrukcje, złożone kontrakty, pisma tworzone charakterystycznym dla danej branży językiem, a nawet CV - nasza agencja wykonuje przekłady różnego rodzaju tekstów. Profesjonalne tłumaczenie dokumentów i specyfikacji uwzględnia także treści o charakterze technicznym i może być wykonane w niemal 100 językach. Świadczymy usługi w biurach zlokalizowanych w blisko 80 miastach na terenie całej Polski, jednak bezpłatną wycenę zlecenia można uzyskać, korzystając ze specjalnego formularza na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeń i kontaktu z nami w przypadku zainteresowania profesjonalnym przekładem nawet skomplikowanego tekstu.

Usługi agencji tłumaczeń - przekłady techniczne

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w branży zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane są wymagania klientów, jeśli chodzi o tłumaczenie dokumentów i specyfikacji. Takie teksty zawierają wiele charakterystycznych dla danej dziedziny sformułowań i precyzyjnych określeń oraz często bywają złożone. Przez to ich przekład jest skomplikowaną kwestią, wymagającą znacznych nakładów czasu i pracy, a także dysponowania konkretnymi umiejętnościami językowymi.

Nasza agencja wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne rozmaitych pism, dlatego chętnie zajmiemy się również mniej i bardziej złożonymi dokumentami czy specyfikacjami. Nie ma znaczenia długość i charakter tekstu, język źródłowy lub docelowy czy stopień skomplikowania treści. Realizujemy przekłady przysięgłe i zwykłe - zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalne realizacje przekładów dokumentów i specyfikacji

Oferta obejmuje przekłady techniczne dokumentów w ponad 100 językach. Przez złożone instrukcje, umowy i kontrakty, po CV, które zwiększy szanse na zdobycie zatrudnienia u zagranicznych pracodawców, którzy niewątpliwie będą pod wrażeniem profesjonalnie przetłumaczonej treści. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży dobrze wiemy, że każdy detal ma znaczenie, zwłaszcza w przypadku specyfikacji i innych ważnych pism. Dlatego gwarantujemy fachowe tłumaczenie i sprawną realizację niezależnie od rodzaju dokumentu.

WYŚLIJ BEZPŁATNE ZAPYTANIE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close