Franczyza - współpraca z Agencją Tłumaczeń

Nasza firma działa na rynku od 2006 roku. Obsługujemy przedsiębiorstwa ze wszystkich gałęzi przemysłu polskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami różnego typu, od prostych dowodów księgowych po rozbudowane plany, umowy, a kończąc na dokumentacjach medycznych. Tłumaczymy w 100 językach świata. Kładziemy nacisk na terminowość oraz rzetelność wykonywanych tłumaczeń. Cały czas staramy się rozbudowywać naszą współpracę z partnerami oraz umacniać ją. Jesteśmy firmą rodzinną dlatego też naszą współprace opieramy na wzajemnym zaufaniu, rozumieniu potrzeb w poszczególnych regionach polski.

Jako, że nasi rodacy cały czas zmuszeni są poszukiwać pracy za granicą, postanowiliśmy wspomóc ich i poszerzyć naszą działalność o rozliczenia podatkowe krajów Unii Europejskiej. Zajmujemy się pozyskiwaniem zwrotu podatku jak również występujemy o zasiłki rodzinne. W naszej ofercie mamy takie kraje jak Niemcy, Norwegia, Dania, Holandia, Belgia, Austria, Wielka Brytania.

Zapewniamy, że na każdej z tych płaszczyzn nie zostaną Państwo samisobie, zawsze służymy pomocą, informacją. Wybierając współpracę z naszą firmą, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego Partnera. Wierzymy, że ten wybór będzie wyborem idealnym i trwałym na lata.

Osoby zainteresowane otwarciem biura tłumaczeń mogą zgłaszać chęć współpracy w następujący sposób:

  • wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie
  • lub skontaktować się z Pawłem Wasiakiem pod numerem telefonu 507 576 914.

Po wstępnym kontakcie przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa, jakie są preferowane lokalizacje, jakich zysków może spodziewać się Franczyzobiorca i odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą działalnością.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close