Agencja Tłumaczeń Żagań

Nasze usługi związane z profesjonalnym przekładem różnego rodzaju dokumentów i pism świadczymy w wielu miastach na terenie Polski. Jeśli więc interesuje Cię tłumacz w Żaganiu, odwiedź biuro zlokalizowane przy ulicy Dworcowej 33. Zapewniamy fachową obsługę i możemy zaoferować przekłady na ponad 100 języków obcych. Warto podkreślić, że w zakres usług agencji wchodzą tłumaczenia przysięgłe, ale także inne rodzaje dokumentów, w tym treści specjalistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z usługami tłumacza na terenie województwa lubelskiego.

Skorzystaj z oferty biura tłumaczeń w Żaganiu

Zastanawiasz się, czym na rynku wyróżnia się nasza agencja tłumaczeń posiadająca siedzibę w Żaganiu? Przede wszystkim różnorodnością świadczonych usług. Dokonujemy bowiem przekładów umów prawnych, książek i podręczników, a także dokumentów, specyfikacji, korespondencji oraz stron internetowych. Nasze biuro zajmuje się również tłumaczeniami przysięgłymi i treściami specjalistycznymi.

W zakres oferty agencji wchodzą przekłady w ponad 100 językach obcych - zarówno angielskim, niemieckim czy francuskim, jak i bośniackim, macedońskim, chińskim oraz bengalskim. Zatrudnieni w biurze specjaliści to profesjonalni tłumacze. Są w stanie wykonać przekłady medyczne, techniczne i przysięgłe w rzetelny sposób i bez opóźnień. Dzięki temu nasze biuro tłumaczeń to najlepszy wybór dla Klientów indywidualnych i biznesowych, którym zależy na kompleksowej ofercie i spersonalizowanym podejściu do każdego zlecenia, niezależnie od jego charakteru oraz języka źródłowego i docelowego.

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe w Żaganiu

Zatrudnieni w naszej agencji tłumacze zajmują się zarówno krótkimi, jak i długimi przekładami różnego rodzaju pism. Niestraszne są im dokumenty przysięgłe, a także zagraniczne rozliczenia podatkowe, odręczne zapiski w obcym języku i nie tylko. Klientów zainteresowanych współpracą z profesjonalnymi tłumaczami przysięgłymi i zwykłymi zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny na naszej stronie lub wizyty w biurze w Żaganiu. Z chęcią udzielimy informacji na temat oferty agencji tłumaczeń również za pośrednictwem telefonu lub e-maila.

Agencja Tłumaczeń Żagań

ul. Dworcowa 33
68-100 Żagań
email: zagan@agencjatlumaczen.pl
tel. 795652254
Kierownik Biura: Paweł Czarny

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close