Agencja Tłumaczeń Stęszew

Potrzebujesz strony internetowej przetłumaczonej na kilka najważniejszych języków europejskich? Przygotowujesz się do podjęcia pracy w Niemczech, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii bądź Hiszpanii? Chcesz złożyć wniosek o świadczenia socjalne lub dokonać rozliczenia podatkowego w jednym z tych krajów? Agencja tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych z siedzibą w Stęszewie z przyjemnością Ci pomoże. Tłumacz z wieloletnim doświadczeniem przygotuje dla Ciebie np. niemieckie czy angielskie CV oraz przełoży dokumenty wymagane do ubiegania się o przyznanie zasiłku za granicą na jeden z ponad 100 obsługiwanych przez nas języków. A pamiętaj, że takie usługi to tylko drobny wycinek oferty naszego biura!

Specjalnością agencji są również profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, nie wyłączając oczywiście tych poświęconych tematyce medycznej lub prawnej. Wykonujemy rzetelne przekłady umów, dokumentów samochodowych, stron internetowych, instrukcji obsługi urządzeń, pism przesyłanych przez biura ubezpieczeniowe czy wypisów ze szpitala. Dzięki naszym kompetentnym tłumaczom nie musisz się obawiać, że tekst będzie zawierał sformułowania niezgodne z fachową terminologią lub będzie niezrozumiały dla Twoich zagranicznych kontrahentów.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w Stęszewie - kompleksowa oferta

Ze względu na stałą współpracę z dziesiątkami tłumaczy wyspecjalizowanymi nie tylko w przekładach prawnych i medycznych, ale również m.in. technicznych czy literackich, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom usługi idealnie skrojone do ich indywidualnych potrzeb. Nasze biuro tłumaczeń zwykłych i przysięgłych podejmie się realizacji każdego projektu, w praktycznie dowolnej kombinacji językowej. Pracujemy zarówno na plikach w wersji edytowalnej, jak i dokumentach w formacie PDF. Tłumacze pracujący w agencji mogą dokonać również przekładu treści archiwalnych - także pism sporządzonych odręcznie w bardzo nieczytelny sposób.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skorzystaj z opcji darmowej wyceny na naszej stronie internetowej lub odwiedź biuro w Stęszewie osobiście. W ciągu 15 minut poznasz koszt tłumaczenia zwykłego bądź przysięgłego swoich dokumentów. Czekamy na Ciebie pod adresem ul. Kosickiego 13!

Agencja Tłumaczeń Stęszew

ul.Kosickiego 13
62-060 Stęszew
email: Steszew@agencjatlumaczen.pl
tel. +48601395976
Kierownik Biura: Jarosław Potrzebowski

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close