Agencja Tłumaczeń Łask

Przekład treści z wykorzystaniem popularnych translatorów internetowych okazuje się zazwyczaj bardzo złym pomysłem, zwłaszcza jeżeli przetłumaczone teksty zamierzamy gdzieś opublikować, np. na firmowej stronie. W wielu obszarach człowiek z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami szlifowanymi przez całe życie o lata świetlne wyprzedza nowoczesne technologie. Świetnym przykładem są tutaj choćby tłumaczenia przysięgłe medyczne i prawnicze, które oferujemy w agencji. Tłumacz, który je wykonuje, musi operować specjalistyczną terminologią, a ryzyko niedopatrzeń minimalizowane jest poprzez poddanie przekładu dodatkowej weryfikacji, zgodnie z zasadą "czworga oczu".

Profesjonalne biuro tłumaczeń prowadzimy również w Łasku, pod adresem Słowackiego 16. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości gotowego tekstu i chcesz uniknąć brzemiennych w skutki błędów językowych w ważnych dokumentach, koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Zaufana agencja tłumaczeń w Łasku - gwarancja optymalnego stosunku jakości do ceny usług

Oferta naszego biura jest bardzo kompleksowa i spełni oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z dowolnej branży. Działalność rozpoczęliśmy już prawie 20 lat temu i stopniowo udało nam się stworzyć grupę sprawdzonych tłumaczy - również przysięgłych - którzy poradzą sobie z nawet wyjątkowo wymagającymi projektami translatorskimi dotyczącymi przekładu dokumentacji patentowej i procesowej, a także skomplikowanych specyfikacji technicznych. Warto jednak pamiętać, że Agencja Tłumaczeń wyróżnia się na rynku nie tylko wysoką jakością usług, ale również bardzo szybką wyceną (Klient z reguły poznaje koszty w nie więcej niż 15 min) i możliwością wykonania przekładu na ponad 100 języków.

Oprócz specjalistycznych tłumaczeń przysięgłych z zakresu prawa i medycyny tłumacze współpracujący z naszym biurem mogą też dokonać przekładu np. publikacji naukowych z dowolnej dziedziny. W agencji można przetłumaczyć również w atrakcyjnej cenie strony internetowe, treści marketingowe, korespondencję pomiędzy firmami i wszelkiego rodzaju umowy. Postaw na specjalistów z wieloletnim doświadczeniem - zleć tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe ważnych dokumentów w naszym biurze w Łasku!

Agencja Tłumaczeń Łask

ul. Słowackiego 16
90-100 Łask
email: lask@agencjatlumaczen.pl
tel. +48791425501
Kierownik Biura: Krzysztof Biegański

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close