Agencja Tłumaczeń Konin

Zapewniamy wsparcie translatorskie na najwyższym, europejskim poziomie. Nasze profesjonalne biuro tłumaczeń działające w Koninie, przy Al. 1 Maja 11/17 specjalizuje się w przekładach medycznych, prawnych, technicznych, literackich i wielu innych na ponad 100 języków, w tym m.in. węgierski, chiński czy ukraiński. Realizujemy również oczywiście pisemne tłumaczenia przysięgłe umów prawnych dbając o pełną poprawność terminologiczną i stylistyczną. Jesteśmy pewni, że teksty sporządzone przez naszych tłumaczy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów biznesowych i indywidualnych. W odróżnieniu od konkurencji Agencja Tłumaczeń podejmuje się także wyjątkowo czasochłonnych zleceń, choćby tych związanych z przekładem dokumentacji patentowej czy odręcznych pism pobranych z kościelnych archiwów.

Warto również pamiętać, że działalność biura koncentruje się nie tylko wokół zwykłych i przysięgłych projektów translatorskich. Przygotowujemy też dla naszych Klientów m.in. rzetelne rozliczenia podatkowe wymagane ze względu na wcześniejsze zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej lub Stanach Zjednoczonych.

Sprawdzona agencja tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych w Koninie - rzut oka na ofertę

Każde z naszych biur tworzą tłumacze mający wieloletnie doświadczenie w przekładach dokumentacji procesowej i technologicznej, podręczników oraz książek w formacie PDF, a także poufnej korespondencji firmowej. Zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe realizowane w agencji są poddawane skrupulatnej weryfikacji, zanim trafią do Klienta. Sprawdzenie tekstu przez innego tłumacza pozwala wykluczyć ewentualne nieprawidłowości i stanowi najlepszą gwarancję, że gotowa treść będzie w pełni zgodna z dokumentem źródłowym.

Tłumacze współpracujący z biurem wykonują również przekład m.in.:

  • dokumentacji księgowej,
  • akt personalnych,
  • CV, listów motywacyjnych i innych dokumentów na potrzeby rekrutacji,
  • artykułów sponsorowanych,
  • umów prawnych,
  • instrukcji użytkowania maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • i specjalistycznych publikacji naukowych.

Bardzo często z usług agencji korzystają osoby sprowadzające auta z zagranicy - gwarantujemy szybką realizację tłumaczeń przysięgłych w przystępnej cenie!

Agencja Tłumaczeń Konin

ul. AL 1 Maja 11/17
62-510 Konin
email: Konin@agencjatlumaczen.pl
tel. +48501758574
Kierownik Biura: Dariusz Waleriańczyk

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close