Agencja Tłumaczeń Dębno

Sprowadziłeś auto z Zachodu i do rejestracji samochodu potrzebny Ci skrupulatny przekład dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu na język polski? A może prowadzisz firmę i chcesz otworzyć się na rynki zagraniczne dzięki nowoczesnej stronie internetowej w kilku wersjach językowych? Nasza agencja tłumaczeń w Dębnie pomoże Ci w każdej z tych kwestii! Dla Klientów przygotowaliśmy bardzo rozległą ofertę, która obejmuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w ponad 100 językach z całego świata.

Dzięki już blisko 20-letniemu doświadczeniu w branży i współpracy z wieloma cenionymi tłumaczami, jesteśmy w stanie zapewnić Ci nie tylko najwyższą jakość przekładu, ale również błyskawiczną wycenę oraz terminową realizację. Odwiedź nasze biuro przy ul. Wolności 4, a szybko się przekonasz, że pod względem profesjonalizmu mało kto jest w stanie się z nami równać!

Rzetelne biuro tłumaczeń w Dębnie

Każdą z naszych agencji tworzy zgrany zespół specjalistów, którzy chętnie przetłumaczą dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane umowy prawne, instrukcje eksploatacji urządzeń, a także dokumentację medyczną wymagającą doskonałej znajomości fachowej terminologii. Jeśli zamierzasz przedłożyć oficjalne dokumenty w urzędzie lub sądzie, przekład zrealizuje dla Ciebie doświadczony tłumacz przysięgły, którego kompetencje zostały potwierdzone podczas egzaminu państwowego. Jego pieczęć wymagana jest m.in. na dokumentach samochodowych, aktach notarialnych, dyplomach ukończenia szkół czy dokumentach poświadczających niepełnosprawność.

Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych i zwykłych specjalizuje się także w przekładzie korespondencji biznesowej, CV, książek i stron internetowych we właściwie dowolnej kombinacji językowej. Pamiętaj również, że poza tłumaczami w agencji zatrudniamy również osoby zajmujące się rozliczeniami podatkowymi z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii i innych krajów europejskich oraz USA.

Przynieś dokumenty do biura stacjonarnego przy ul. Wolności 4 w Dębnie lub skorzystaj z wyceny online - w ciągu zaledwie 15 minut poznasz całkowity koszt wykonania tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego w naszej agencji. Nasi tłumacze nie obawiają się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zapraszamy!

Agencja Tłumaczeń Dębno

ul. Wolności 4
74-400 Dębno
email: Debno@agencjatlumaczen.pl
tel. +48570860007
Kierownik Biura: Enis Akova

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close